„Smart Anyagmozgatás Workshop 2022. június 24-én a BTC-ben

A BME workshopot rendez érdeklődő iparvállalatok képviselőinek és a témában kompetens ipari partnereknek.

A Smart Anyagmozgatás Workshop - Ipar 4.0 és anyagmozgatás a nagyvállalati és KKV szektor szemszögéből témájú rendezvény keretein belül vállalati szakértők  (QLM, Flexlink, SMC, VFP systems) tartanak rövid ismertető előadásokat. Az egyetem szakterületi képviselői (Dr. Bohács Gábor) pedig a releváns területeken a nemzetközi trendekbe és a hazai kutatásokba engednek betekintést nyerni.
Az előadások után vendégeink szakmai fórum keretében szerezhetnek bővebb ismereteket, lehetőségeket biztosítunk arra is, hogy hozzászólásaikkal árnyalják, formálják is az adott témát. A rendezvény remek platformként szolgálhat a jövőbeni üzleti és innovációs együttműködések létrehozására.
A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Részvételi szándékát kérjük az  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen jelezze a név, név és elérhetőség cégmegjelölésével.