DigiLean Road Show

Találkozz személyesen a DigiLean Competence Hub szakértőivel 2022. September 27-én Balatonfüreden a második alkalommal megszervezésre kerülő Road Show-ján.

Regisztráció >

A rendezvény előre haladtával minden regisztrált résztvevő egy-egy fókuszált, tematikus workshop foglalkozás során bepillanthat az egyes lean és digitalizációs érettségi szintek világába. Ötleteket, megoldásokat, javaslatokat adunk át, esettanulmányok elemzésén keresztül, csoportmunkában dolgozunk együtt. A műhelymunkák az A-B-C csoportok forgásával valósulnak meg.

Ezek a szintek:
• Digitalizációs eszközök és megoldások a gyakorlatban (Field szint)
• Folyamatszabályzás és adatfeldolgozás (Process szint)
• Vállalati lean és digitalizációs stratégiai kérdések (Enterprise szint)

Az egyes szinteknél közreműködő DigiLean tagvállalatok:
• Field szint: Turck Hungary Kft, Simplexion Informatikai Kft, GEtoolbox
• Process szint: Trigo Precíziós Méréstechnika Kft, Falcon-Vision Zrt, Leanbox, MIRO Digital Technologies Kft.
• Enterprise szint: Aurum Oktatási Központ Kft / LeanCenter, erp-consulting.hu, EPIC Innolabs Nonprofit Kft, Enterprise Communication Magyarország Kft, Seacon Europe Informatikai Fejlesztő és Tanácsadó Kft.

8:00-8:30: Regisztráció
8:30-9:00: Megnyitó
9:00-9:15: Stumpf-Biró Balázs összeomláskutató előadása
9:15-9:30: Kávészünet

Workshop foglalkozások az alábbi megosztásban:

9:30-11:00: A csoport

• 5 perc: Résztvevők bemutatkozása
  • 5-5 perc: Probléma felvetés/esettanulmány bemutatás a DLCH adott képviselői által

11:10 – 12:40: B csoport

• 15 perc: Résztvevők bemutatkozása
  • 12:45 – 13:30: Ebédszünet

13.30-15.00: C csoport

• 15 perc: Résztvevők bemutatkozása

15:00 – 15:30: Összefoglaló, tanulságok, Kérdések-Válaszok
15:30 – 16:00: Networking, Zárás

Problémája van, melyben a szakértőink segítségére lehetnek? Küldje el az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre és az eseményen már a megoldással, javaslatokkal várjuk!

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!
A regisztráció határideje: 2022. szeptember 22.